
Дорожня спортивна сумка 7305 Sports 49х20х21 Black
- Немає в наявності
- Код: 7305
280 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір - чорний
Матеріал: підкладка - нейлон, сумка - поліестер.
Розмір: висота - 21 см, ширина - 49 см, ширина дна -20 см;
Застібка - блискавка.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 21 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 49 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 280 ₴



