
Набір 3 в 1 рюкзак, сумка, сумочка, пенал USB 1250 grey
- Немає в наявності
- Код: 1250 grey
649 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний набір 3 в 1 рюкзак, сумка, пенал. Універсальний комплект для дітей і дорослих. Якісний не промокающий матеріал, висока якість пошиття та фурнітури. USB вихід для підключення павербанка. Безліч кишень для речей і аксесуарів.
Матеріал: нейлон
Колір: сірий
Розміри рюкзака в см. (ВхШхГ): 42х31х16
Розміри сумки в см. (ВхШхГ): 24х20х7
Розміри пенала в см. (ВхШ): 18х10
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Глибина | 16 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Городской |
- Ціна: 649 ₴








