
Рюкзак міський Dreamway Black 1098
- Немає в наявності
- Код: 1098
490 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий і місткий рюкзак міський Dreamway для щоденного використання в місті. Зручні кишені дозволять Вам розмістити максимальну кількість речей і аксесуарів, без яких неможливий Ваш день. Лямки, спинка і дно рюкзака - посилені дод. вставками Якщо Ви студент або школяр, рюкзак Dreamway стане Вам відмінним помічником у навчанні.
Основні особливості
• Безліч кишень
• Вологостійкий матеріал
• Регульовані лямки
• Відділення для ноутбука
• Фірмова фурнітура
Матеріал: водонепроникна тканина Oxford
Колір: чорний
Розміри в див (ВхШхГ): 45х30х20
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 45 см |
| Глибина | 20 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 кг |
- Ціна: 490 ₴







