
Набір шкільний 4 в 1 рюкзак, сумка, косметичка, гаманець 1236 Зелений з білим
- Немає в наявності
- Код: 1236-1 Green
649 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і яскравий набір 4 в 1 рюкзак, сумка, косметичка, пенал. Універсальний комплект для дітей і дорослих. Якісний не промокаючий матеріал, висока якість пошиття і фурнітури. Безліч кишень для речей і аксесуарів.
В комплекті: рюкзак, сумка, косметичка, пенал
Матеріал: поліестер
Колір: Зелений з білим
Розміри:
Рюкзак
Висота: 39 см.
Довжина: 29 см.
Ширина: 11 см.
Сумка
Висота: 34 см.
Довжина: 29 см.
Ширина 7 см.
Гаманець
Висота: 1 см.
Довжина: 20 см.
Ширина: 10 см.
Косметичка
Висота: 4 см.
Довжина: 20 см.
Ширина: 6 см.
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 11 см |
| Тип | Городской |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 649 ₴






