
Жіноча сумка 5002 34х22х7 см. бордова
- Немає в наявності
- Код: 5002
649 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині тестильна підкладка, два відділення та кишеню яка закривається на блискавку. Сумочка має дві нерегульовані ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
містка
висока зносостійкість
Розмір 34х22х7 см.
Виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 649 ₴





