
Жіноча сумка 5003 28х20х9 см. рожева
- В наявності
- Код: 5003
595 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині тестильна підкладка, два відділення та кишеню яка закривається на блискавку. Сумочка має дві нерегульовані ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
містка
висока зносостійкість
Розмір 28х20х9 см.
Виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 595 ₴




