
Жіноча сумка-клатч Екошкіра 5006 33х22х6 см. чорна
- В наявності
- Код: 5006
545 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Зовнішня кишенька на блискавку. Всередині тестильна підкладка,кишенька яка закривається на блискавку. Сумочка має ручку та плечевий ремінець який регулюється по довжині.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
містка
висока зносостійкість
Розмір 33х22х6 см.
Виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 545 ₴






