
Мексиканський гамак синій(бавовна) 180х80 см
- В наявності
- Код: гамак
199 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мексиканський підвісний гамак для туризму з бавовни 180х80 см
Коли звучить слово «гамак» відразу ж перед очима виникає сонце, небо, природа, відпочинок на дачі та нескінченний спекотний день. Якщо уявити себе в ньому, можна почути, як шелестить листя, відчути аромат пахнуть квітів і як освіжаюче дихає вітер. За допомогою гамака для відпочинку є можливість створення відповідного настрою, розслабитися і не думати про звичайні турботи.
Особливості:
Тканина натуральна бавовна;
Щільний і під час прання не втрачає форму;
Кріплення шнурки;
Легко кріпиться і теж просто знімається.
Характеристики:
Вид: підвісний за кільця;
Матеріал: бавовна;
Розмір: 180х80 см;
Вага: 1 кг;
Мксимальне навантаження: до 120 кг;
Тип гамака: одномісний;
Вікова група: для дітей та дорослих;
Тип ложа: Цілісне полотно;
Матеріал: бавовна;
Комплектація:
Мексиканський підвісний гамак для туризму з бавовни;
Зручна сумка для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 199 ₴










