
Жіноча сумка Екошкіра 22х13х9 см. 5018 бежева
- Немає в наявності
- Код: 5018
485 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині три відділення. Два відділення на магнітній защіпці та одне на замочку, всередині якого є кишенька на замочку та відкриту кишеньку. Ззовні додаткова відкрита кишенька.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 22х13х9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 485 ₴


