
Жіноча сумка Екошкіра 24х18х13 см. 5019 серая
- Немає в наявності
- Код: 5019
639 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині три відділення. Кишенька на замочку та дві відкриті кишеньки. Ззовні додаткова кишенька на замочку. В комплекті плечевий ремінь та дві не зйомні ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 24х18х13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Замок |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 639 ₴


