
Жіночий рюкзак - сумка rainbow 1118
- Немає в наявності
- Код: 1118
399 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий виконаний з дуже якісного матеріалу Oxford. Універсальний рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання, туризму. Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носить виріб в руках, як сумку. Регульовані по довжині плечові лямки.
Розміри в см. (ВхШхГ): 32х30х14
Матеріал: водовідштовхуючий Oxford
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Виробник | Rainbow |
- Ціна: 399 ₴










