
Жіноча сумка Екошкіра 24х17х10 см. 5037-1 чорна з білим
- Немає в наявності
- Код: 5037-1
515 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте сумочку, яка б відображала ваш неповторний стиль? Наша жіноча сумочка відповість вашим вимогам. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і має стильний дизайн, який привертає увагу. Будьте впевнені в собі та прикрашайте свій образ з нашою неперевершеною сумочкою.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 24х17х10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Замок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 515 ₴










