
Жіноча сумка Екошкіра 20х15х6 см. 5040 чорна
- В наявності
- Код: 5040
495 ₴
395 ₴
-20%
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша жіноча сумочка – це витончений аксесуар, який підкреслить ваш бездоганний стиль. Вона виготовлена з якісних матеріалів, та має вміле поєднання кольорів і форм. Це надійний і елегантний вибір для будь-якої жінки, яка цінує стиль та якість.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 20х15х6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 395 ₴








