
Жіноча сумка Екошкіра 19х15х9 см. 5042 коричнева
- В наявності
- Код: 5042
485 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь бездоганним стилем з нашою жіночою сумочкою - ідеальним доповненням до вашого образу. Її елегантний дизайн поєднується з функціональністю, пропонуючи достатньо місця для ваших особистих речей. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця сумочка стане надійним супутником на кожен день.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 19х15х9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 485 ₴










