
Жіноча сумка Екошкіра 18х15х8 см. 5043 коричнева
- Немає в наявності
- Код: 5043
495 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завоюйте серця з нашою елегантною жіночою сумочкою. Її бездоганний дизайн відображає сучасні тенденції моди, а комфортний розмір дозволяє вмістити всі ваші необхідні речі. Незалежно від того, чи йдете ви на роботу або на зустріч з друзями, ця сумочка стане вашим надійним супутником.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 18х15х8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 495 ₴










