
Жіноча сумка Екошкіра 20х12х6 см. 5048 червона
- В наявності
- Код: 5048
485 ₴
385 ₴
-21%
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка — елегантний аксесуар, що вражає своїм стильним дизайном. Виготовлена з високоякісного штучного шкірозамінника, вона поєднує в собі міцність і натуральний вигляд. Зручна конструкція дозволяє організувати свої речі з максимальною легкістю. Вона ідеально підходить для робочих зустрічей, прогулянок по місту або вечірніх виходів.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 20х12х6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 385 ₴







