
Жіноча сумка Екошкіра 20х14х7 см. 5050 пудрова
- В наявності
- Код: 5050
525 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка - чудовий вираз індивідуальності та стилю. Вона має унікальний дизайн з використанням сучасних матеріалів, які забезпечують якість і тривалість використання. Завдяки своєму компактному розміру, вона ідеально підходить для носіння на роботу, зустрічі з друзями або на вечірню прогулянку.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 20х14х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 525 ₴







