
Жіноча сумка Екошкіра 21х14х8 см. 5054 чорна
- В наявності
- Код: 5054
495 ₴
445 ₴
-10%
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка - незамінний аксесуар для сучасної жінки. Вона виготовлена зі штучного матеріалу, що надає їй легкість та практичність. Сумочка має стильний та елегантними дизайн з елегантними деталями. Завдяки своєму середньому розміру, вона зручна для носіння вдень і ввечері.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 21х14х8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 445 ₴







