
Жіноча сумка Екошкіра 19х13х7 см. 5056 чорна
- В наявності
- Код: 5056
495 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка - втілення смаку і стилю. Її дизайн вражає своєю елегантністю та мінімалістичним підходом. Виготовлена з якісного матеріалу, вона є міцною і довговічною. Ця сумочка має оптимальний розмір, що дозволяє зберігати всі необхідні речі без зайвого завантаження. Вона підходить для будь-якого випадку, від роботи до вечірнього виходу.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 19х13х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 495 ₴








