
Набір шкільний 4 в 1 рюкзак, сумка, косметичка, пенал 1268 Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 1268
649 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і яскравий набір 4 в 1 рюкзак, сумка, косметичка, пенал. Універсальний комплект для дітей і дорослих. Якісний не промокаючий матеріал, висока якість пошиття і фурнітури. Безліч кишень для речей і аксесуарів.
В комплекті: рюкзак, сумка, косметичка, пенал
Матеріал: поліестер
Колір: Рожевий
розміри:
Рюкзак
Висота: 43 см.
Довжина: 30 см.
Ширина: 14 см.
Сумка
Висота: 11 см.
Довжина: 21 см.
Косметичка
Висота: 11 см.
Довжина: 21 см.
Пенал
Висота: 9 см.
Довжина: 20 см.
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 43 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 649 ₴









