
Жіночий рюкзак - сумка Beige 1121
- Немає в наявності
- Код: 1121
449 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий виконана з дуже якісного матеріалу Oxford. Універсальний рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання, туризму. Пошиття акуратний, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носити виріб у руках, як сумку. Регульовані по довжині плечові лямки.
Матеріал: Oxford водовідштовхувальний
Розміри в см. (ШхВхГ): 32х33х14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 14 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 449 ₴




