
Рюкзак міський USB 1284 Grey
- В наявності
- Код: 1284 Grey
439 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний рюкзак для щоденного користування у місті. Зручні кишені дозволять вам зберегти всі необхідні речі для вашого повсякденного дня. У разі, якщо ви студент або школяр, цей рюкзак стане ідеальним аксесуаром у вашому навчанні та побутовому житті.
Основні особливості:
Велика кількість кишень
Водовідштовхувальний матеріал
Регульовані лямки для комфорту
USB-порт для заряджання пристроїв
Спеціальне відділення для ноутбука
Стильна фурнітура та акценти
Виготовлений з водонепроникної тканини Oxford, розміри в сантиметрах (ВхШхГ): 42х30х11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 600 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 439 ₴










