
Рюкзак міський USB 1286 Black
- Немає в наявності
- Код: 1286 Black
449 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальний рюкзак для щоденного використання у місті. Замок для основного відділення надійно захистить усі Ваші речі. Зручні кишені дозволять Вам поєднати максимальну кількість речей та аксесуарів без яких неможливий Ваш день. Якщо Ви студент або школяр, рюкзак Urban стане Вам чудовим помічником у навчанні та повсякденному житті.
Основні особливості
• Багато кишень
• Вологостійкий матеріал
• Регульовані лямки
• USB-порт для заряджання
• Відділення для ноутбука
• Фірмова фурнітура
Матеріал: водонепроникна тканина Oxford.
Розміри у см. (ВхШхГ): 44х29х11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 600 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 449 ₴






