
Рюкзак міський еко шкіра USB Black 1287
- Немає в наявності
- Код: 1287
549 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і місткий рюкзак для щоденного використання в місті. Зручні кишені дозволять Вам розмістити максимальну кількість речей і аксесуарів, без яких неможливий Ваш день. USB роз'єм для підключення повербанка.
Основні особливості
• Безліч кишень
• Регульовані лямки
• Відділення для ноутбука
• USB роз'єм
Матеріал: еко шкіра
Колір: чорний
Розміри в см. (ВхШхГ): 43х30х13
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 430 см |
| Глибина | 130 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 549 ₴









