
Жіноча сумка Екошкіра 19х12х8 см. 5059 хакі
- В наявності
- Код: 5021
545 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині три відділення. Кишенька на замочку та дві відкриті кишеньки. Ззовні додаткова кишенька на замочку. В комплекті плечевий ремінь та не зйомна ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 19х12х8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 545 ₴







