
Шкільний набір 3 в 1 рюкзак, термосумка, пенал 1296 Yellow-White
- Немає в наявності
- Код: 1296 Yellow-White
749 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний набір 3 в 1: рюкзак, термосумка, пенал - це ідеальне рішення для комфортного навчання вашої дитини. Рюкзак забезпечить достатньо місця для всіх шкільних речей, а також додаткові кишені для особистих речей. Термосумка збереже перекуси та напої свіжими протягом усього дня, а пенал забезпечить порядок з канцелярськими приладами. Високоякісні матеріали та зручний дизайн роблять цей набір ідеальним супутником вашого школяра протягом усього навчального року.
В комплекті: рюкзак, термосумка, пенал
Матеріал: нейлон
Розміри:
Рюкзак - Висота: 42 см. Довжина: 30 см. Ширина: 13 см.
Термосумка - Висота: 22 см. Довжина: 18 см. Ширина 12 см.
Пенал - Довжина - 19 см. Висота: 7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 749 ₴

