
Шкільний набір 4 в 1 рюкзак, сумка-шопер, пенал, сумочка-клатч через плече рожевий 1308
- Немає в наявності
- Код: 1308 pink
999 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний набір: 4 в 1
Стильний та практичний набір для школи, що включає: рюкзак, сумку-шопер, пенал та сумочка-клатч. Виготовлений із зносостійкого матеріалу, цей набір забезпечить комфорт та організованість у щоденному житті школяра.
Особливості:
Рюкзак з багатьма кишенями для зручності.
Зручна сумка-шопер для книг чи покупок.
Міцна сумка через плече.
Пенал для канцелярії.
Матеріал: Водонепроникна тканина нейлон
Розміри:
рюкзак: 44 x 28 x 14 см
сумка-шопер: 33 х 31 х 5 см
пенал: 20 х 5 см
сумочка-клатч: 22 х 18 х 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 999 ₴










