
РЮКЗАК DAVID POLO 3003 Silver 27x21x10 см.
- Немає в наявності
- Код: 3003
279 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: 27x21x10
Колір: Срібний
Матеріал верху: Штучна шкіра-текстиль
К-сть відділень: 1
Кількість кишень зовні: 1
Виробник: Туреччина
Торгова марка: David Polo
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 279 ₴


