
РЮКЗАК DAVID POLO 3004 Green 27x19x14 см.
- Немає в наявності
- Код: 3004
299 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: 27x19x14
Колір: Зелений
Матеріал верху: Штучна шкіра
К-сть відділень: 1
Кількість кишень зовні: 3
Виробник: Туреччина
Торгова марка: David Polo
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 299 ₴


