
Стильний рюкзак - сумка еко шкіра 259251 Powder
- Немає в наявності
- Код: 259251
289 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак з якісної еко-шкіри. Універсальний аксесуар в гардеробі кожної жінки. Місткий рюкзак для повсякденних речей. Усередині зручна кишеньку на замочку для телефону, гаманця або інших речей. Спереду зручна кишеню для аксесуарів. Плечові лямки регулюються по довжині, зверху зручна ручка для використання рюкзака як сумку.
Матеріал: еко-шкіра
Розміри в см. (ВхШхГ): 30х28х15
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 289 ₴

