
Стильний рюкзак - сумка еко шкіра 264225 Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 263959
399 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак з якісної еко-шкіри. Універсальний аксесуар в гардеробі кожної жінки. Місткий рюкзак для повсякденних речей. Спереду зручна кишеню для аксесуарів. Плечові лямки регулюються по довжині, зверху зручна ручка для використання рюкзака як сумку.
Матеріал: еко-шкіра
Розміри в см. (ВхШхГ): 22х20х11
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 22 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 399 ₴



