
Рюкзак - сумка еко шкіра 263924 Pink
- Немає в наявності
- Код: 263924
399 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак з якісної еко-шкіри. Універсальний аксесуар в гардеробі кожної жінки. Місткий рюкзак для повсякденних речей. Усередині зручна кишенька на замочку для телефона, гаманця або інших речей. Спереду кишеня закривається на кнопки + невелика кишеня на блискавці. Основне відділення закривається на кнопки. Плечові лямки регулюються по довжині, зверху зручна ручка для використання рюкзака як сумку.
Матеріал: еко-шкіра
Розміри в см. (ВхШхГ): 30х26х9
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 399 ₴


