
Жіночий рюкзак з ведмедиком 1229 Yellow
- Немає в наявності
- Код: 1229
399 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний рюкзак для міста і туризму. Ведмедик в комплекті з рюкзаком. Практичний, зручний, легкий. Виконано з міцної і непромокаючої тканини "Polyester 600D". М'які, щільні плечові лямки регулюються по довжині. Внутрішня частина плечових лямок зроблена з матеріалу Який не дозволяє рюкзаку сповзати із плечей. Універсальна передня кишеня, в ній можна розмістити смартфон, ключі, гаманець або інші дрібниці. Зручна верхня ручка, розташована у верхній частині спинки. Рюкзак універсальний і підійде для будь-якого віку, популярний в студентів і старшокласників.
Матеріал: поліестер
Розміри в см. (ВхШхГ): 40х28х15
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 399 ₴









