
Стильний рюкзак Animado 1244 Black
- В наявності
- Код: 1244
495 ₴
395 ₴
-20%
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний міський рюкзак Animado для міста та туризму. Практичний, зручний, легкий. Виконано з міцної та непромокальної нейлонової тканини М'які, щільні плечові лямки регулюються по довжині. Внутрішня частина плечових лямок зроблена з матеріалу, який не дозволяє рюкзаку сповзати з плечей. Універсальна передня кишеня, в ній можна розмістити: смартфон, ключі, гаманець або інші дрібниці. Бічні відриті кишені. Зручна верхня ручка розташована у верхній частині спинки. Рюкзак універсальний і підійде для різного віку, популярний у студентів та старшокласників.
Матеріал: нейлон
Розміри див. (ВхШхГ): 38х27х13
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 395 ₴





