
Рюкзак - сумка еко шкіра 264223 Grey
- Немає в наявності
- Код: 264223
299 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак з якісної еко-шкіри. Універсальний аксесуар в гардеробі кожної жінки. Місткий рюкзак для повсякденних речей. Усередині зручна кишенька на замочку для телефону, гаманця або інших речей. Спереду кишеня для аксесуарів. Основне відділення закривається на кнопки. Плечові лямки регулюються по довжині, зверху зручна ручка для використання рюкзака як сумку.
Матеріал: еко-шкіра
Розміри в см. (ВхШхГ): 30х27х12
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 299 ₴




