
Жіночий рюкзак еко-шкіра 1217 Black
- Немає в наявності
- Код: 1217
549 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка-рюкзак виконана з дуже якісної м'якої еко-шкіри! Універсальний рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання. Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носити виріб в руках, як сумку. Регульовані по довжині плечові лямки.
Матеріал: еко-шкіра
Колір: чорний
Розміри в см. (ВхШхГ): 32х30х16
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 549 ₴




