
Жіночий рюкзак екошкіра College Grey 1061
- Немає в наявності
- Код: 1061
399 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-рюкзак сірого кольору виготовлена з дуже якісної м'якої екошкіри! Універсальний рюкзак чудово підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання. Пошиття акуратне, рюкзак чудово тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Рюкзак обладнаний зручною ручкою, яка дає змогу носити виріб у руках, як сумку. Регульовані за довжиною плечові лямки.
Матеріал: екошкіра
Колір: сірий
Розміри в см. (ШхВхГ): 30х26х10
- Оплата товару під час отримання, без передоплату
- Доставка: Новая Почта, Укрпочта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 399 ₴








