
Жіночий рюкзак еко-шкіра 1161 Black
- Немає в наявності
- Код: 1161
449 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-рюкзак чорного кольору виконана з дуже якісної м'якої еко-шкіри! Універсальний рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання. Безліч кишень для аксесуарів. Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Регульовані по довжині плечові лямки.
Матеріал: еко-шкіра
Колір: Чорний
Розміри в см. (ВхШхГ): 34х28х9
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 34 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 449 ₴










