
Жіноча сумка 5000 30х19х16 см. коричнева
- В наявності
- Код: 5000
595 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 595 ₴




