
Жіноча сумка 5001 30х19х6 см. біла
- В наявності
- Код: 5001
620 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 620 ₴






