
Жіноча сумка Екошкіра 5005 43х30х11 см. бежева
- В наявності
- Код: 5005
585 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині тестильна підкладка,кишенька яка закривається на блискавку. Сумочка має дві ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
містка
висока зносостійкість
Розмір 43х30х11 см.
Виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 585 ₴





