
Жіноча сумка-клатч Екошкіра 24х14х6 см. 5009 коричнева
- В наявності
- Код: 5009
545 ₴
445 ₴
-18%
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині два відділення. Сумочка має ремінець який регулюється по довжині.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
містка
висока зносостійкість
Розмір 24х14х6 см.
Виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 445 ₴





