
Жіноча сумка Екошкіра 23х18х13 см. 5022 червона
- Немає в наявності
- Код: 5022
595 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині три відділення. Кишенька на замочку та дві відкриті кишеньки. В комплекті плечевий ремінь та не зйомні ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 23х18х13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 595 ₴




