
Жіноча сумка Екошкіра 21х15х11 см. 5023 рожева
- Немає в наявності
- Код: 5023
585 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині три відділення. Кишенька на замочку та дві відкриті кишеньки. В комплекті плечевий ремінь та не зйомна ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 21х15х11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 585 ₴








