
Жіноча сумка Екошкіра 23х17х11 см. 5028 синя
- Немає в наявності
- Код: 5028
595 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині три відділення. Кишенька на замочку та дві відкриті кишеньки. В комплекті плечевий ремінь та не зйомна ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 23х17х11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 595 ₴





