
Жіноча сумка Екошкіра 29х21х11 см. 5029 зелена
- Немає в наявності
- Код: 5029
595 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині одне велике відділення. Кишенька на замочку та дві відкриті кишеньки. В комплекті плечевий ремінь та не зйомні ручки.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 29х21х11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 595 ₴




