
Жіноча сумка Екошкіра 19х12х8 см. 5044 чорна
- Немає в наявності
- Код: 5044
485 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша жіноча сумочка – це поєднання класичного дизайну та сучасності. Вона створена з увагою до деталей, використовуючи якісні матеріали і зручні рішення для організації ваших речей. Нехай ваша сумочка стане символом вашого стилю та виразом вашої особистості.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 19х12х8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 485 ₴









