
Жіноча сумка Екошкіра 18х16х7 см. 5046 чорна
- В наявності
- Код: 5046
535 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте сумочку, яка б відображала ваш неповторний стиль? Наша жіноча сумочка відповість вашим вимогам. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і має стильний дизайн, який привертає увагу. Прикрашайте свій образ з нашою неперевершеною сумочкою
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 18х16х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 535 ₴










