
Жіноча сумка Екошкіра 20х16х6 см. 5051 бордова
- В наявності
- Код: 5051
485 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка - незамінний аксесуар для сучасної жінки. Вона виготовлена з якісних матеріалів, які забезпечують довговічність і стильний вигляд. Цей модельний дизайн з елегантними деталями додає шарму будь-якому образу. Вмісткість сумочки дозволяє зберігати всі необхідні речі поряд і з легкістю знайти їх в потрібний момент.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 20х16х6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 485 ₴










