
Жіноча сумка Екошкіра 21х14х6 см. 5052 чорна
- Немає в наявності
- Код: 5055
475 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка - втілення стилю та гармонії. Її дизайн поєднує класичні лінії з сучасними елементами, створюючи неперевершений образ. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечують довговічність і відмінну якість. Ця сумочка прекрасно підходить для робочих зустрічей, вечірніх заходів або прогулянок по місту.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 21х14х6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 475 ₴










